>
222 210 237

Mnoho žen není s tvarem či velikostí svých prsou spokojeno. Příznivý operační výkon je řešením nejednoho problému.
Ke větším změnám prsou dochází v pubertě, v graviditě, po kojení, po větším zhubnutí, po nemocích. Dnešní plastická chirurgie má krásnou možnost nedostatek během pár hodin vyřešit a tím dodat ženě velkou dávku sebevědomí. Mít přitažlivý dekolt je přáním nejedné slečny, dámy.

Proto jsme pro Vás zajistili službu „krása na splátky", kdy ve spolupráci s bankovním sektorem můžete po operaci náklady postupně splácet bance a přitom se již těšit krásnému výsledku.

Modelace prsů, pozvednutí prsů, Breast lift

Pozvednutí prsou je plastická operace, která upravuje tvar a postavení ženských prsou. Během této operace se využívá modelace, odstraňování nadbytečné kůže, přemísťování tkáně prsních žláz a přemísťují se prsní dvorce.

Výběr chirurgické techniky se odvíjí od míry poklesu prsou a prsních dvorců, proto pro výběr chirurgické metodiky je potřeba konzultace s klientkou.

Zvětšení (augmentace) prsu

Augmentace prsou je jedna z nejběžněji prováděných estetických plastických operací vůbec. Zvětšení se provádí vložením implantátu, anebo s pomocí vlastního tělesného tuku, kdy se přivede tuk z jiné oblasti. Vy sama si vyberete vyhovující implantáty a je důležitou součástí první konzultace, kterou absolvujete s našim plastickým chirurgem. Jak zjistíte možností implantace je více.

Kdo se o Vás při zákroku postará
Prohlédněte si náš tým zkušených lékařů.

Náš tým

Zaujal Vás zákrok nebo řešíte stejný problém?
Neváhejte se objednat na nezávaznou schůzku
Chci se objednat