VOLEJTE    222 210 237

MODERNÍ FOTOOMLAZENÍ

Při fotoomlazení dochází díky vybraným vlnovým délkám světla k harmonizaci struktury pleti,

redukci pigmentových skvrn, k uzávěru tenkých rozšířených cévek na tvářích, k podpoře aktivity fibroblastů v tvorbě nových kolagenních elastinových a kolagenních vláken i kyseliny hyaluronové.

V čem spočívá podstata ošetření:

CPL je ošetření intenzivním pulzním světlem nové generace, s novou přísnou selekcí energie emitovaných intenzivních světelných paprsků, bez negativního dopadu na okolní tkáně a díky intenzivnímu chlazení aplikační hlavice vodní cirkulací je kontaktní horní vrstva kůže dokonale chráněna.  Tomuto ošetření v našem centru předchází podrobná diagnostika pleti a na základě jejího výsledku vybíráme příslušný program a nastavení emitovaných světelných paprsků – jejich vlnovou délku, intenzitu, délku doby působícího paprsku, délku přestávky mezi emitovanými paprsky.. Díky použití tzv. „ cut off“ filtrů máme možnost vybrat požadované vlnové délky světla, abychom  maximálně dosáhli našeho cíle. Díky široké škále možností individuálního nastavení přístroje „ na míru“ máme skvělou možnost efektivně ošetřit všechny typy pleti.  Podstatou působení ošetření je selektivní termolýza, kdy světlo s vlnovými délkami s maximální absorpcí v cílovém problému nepoškozuje okolní struktury. V tomto je filozofie působení stejná jako u laseru.

Pro koho je ošetření CPL vhodné, pro které nedostatky:

-          rozšířené drobné cévky/ teleangiektasie na tvářích, čele, na nose, bradě, krku, červeň tváří, růžovka/ rosacea – dochází k uzávěru( termokoagulaci) těchto drobných cévek díky absorpci světla v hemoglobinu červených krvinek,

-          drobné pigmentové skvrny na tváři, krku či dekoltu, na rukou, na zádech, skvrny po akné – díky absorpci světla v pigmentové skvrně s melaninem dochází k jejímu rozpadu na menší fragmenty, které tělo  jednodušeji „ odklidí“

-          projevy fotoagingu i chronoagingu na pleti, solární lentigo, pihy

-          lehká dyschromie,

-          poikiloderma Civatte,

-          nerovnoměrná struktura kůže, vrásky, počínající známky ochabování pleti – v tomto případě je použit filter s propouštěním světla dobře absorbovaného ve vodě mezibuněčného prostoru kůže, která tak následně díky svému zahřátí stimuluje naše fibroblasty k tvorbě nových kolagenových, elastinových vláken i k tvorbě vlastní kyseliny hyaluronové v kůži. Kůže se postupně regeneruje, vypíná a získává opět mladistvý harmonický svěží vzhled, zlepšuje se její pružnost a pevnost.

-          Rozšířené póry,

-          Mastná pleť s rozšířenými póry,

-          Aknosní pleť – CPL redukuje množství bakterií Propionebacterium acne, redukuje tvorbu mazu, zlepšuje novotvorbu kolagenu čímž napomáhá prevenci tvorby jizev po akné

Kontraindikace ošetření:

-          epilepsie,

-          alergie na světlo,

-          aktivní onkologické onemocnění,

-          gravidita a kojení,

-          stav po slunění nebo používání solária ( nutný interval alespoň 14dnů)

            užívání fotosenzibilizujících léků nebo suplementů

Průběh ošetření:

Před ošetřením je zapotřebí pleť v místě ošetření důkladně očistit od vnějších nečistot i make-upu, následně se nanese na kůži světlo vodivý gel. Během ošetření se vyhýbáme částem se žádanými chloupky ( vlasový lem na hlavě, obočí..).  Aplikační hlavice pozůstávající s chlazeného skleněného tělesa se přikládá na kůži a přes skleněný nástavec je do kůže emitovaný světelný paprsek.  Ošetření můžete vnímat jak mírné poštipkávání za doprovodného pocitu tepla. Takto krok po kroku je ošetřena celá cílová oblast.  Nastavení přístroje se určuje jak dle vlastností a problematiky pleti, tak i dle tolerance klienta.

Délka doby přístrojového ošetření:

Dle rozsahu plochy pár minut až 15min.

Vzhled místa po ošetření:

Místo může být lehce zarudlé, v některých případech u velmi citlivé pleti může dojít k lehkému otoku, tyto obvykle vymizí do pár hodin.  V případě ošetření míst postižených růžovkou může dojít k výraznějšímu zarudnutí a intenzivnějšímu pocitu tepla. Při ošetření pigmentových flíčků může dočasně dojít k zvýraznění.

Péče po ošetření:

Nevystavujte svou pleť slunění či soláriu následujících min.14 dnů. Používejte doporučenou domácí péči s obsahem výživných látek, abyste tak maximálně doplnili aktivní látky pro svou po ošetření intenzivněji pracující pleť. Výhodou CPL ošetření jest, že působící světlo má více vlnových délek, takže jedním sezením působíme na vícero nedostatků pleti najednou – pleť zpevníme, zlepšíme její tonus, harmonizujeme její strukturu i barvu, redukujeme jizvy,  vyhlazujeme jemnější i střední vrásky. Samozřejmě je zapotřebí vícero opakování.

Počet opakování, interval:

Doporučujeme alespoň 5 ošetření – záleží na závažnosti konkrétního problému, s odstupem mezi ošetřeními cca 10-14 dnů.  Dále je vhodná udržovací kůra s intervalem 1x do měsíce, s výjimkou letních měsíců s vyšším UV rizikem. 

Ceník:

tvář- 1200Kč, 3 ošetření 3450Kč, 5 ošetření 5500Kč

tvář + krk- 1300Kč, 3 ošetření 3750Kč, 5 ošetření 6000Kč

tvář + krk + dekolt- 1400Kč, 3 ošetření 4050Kč, 5 ošetření 6500Kč

Rádi byste měli na ošetření slevu? Podívejte se do našeho BONUSOVÉHO PORGRAMU

Bezpečný průnik pulzního světla