VOLEJTE    222 210 237     info  AKTUÁLNĚ

,, Svět je připraven stát se krásnou knihou.‘‘

                 Stéphane Mallarmé

Buďte i Vy její krásnou zdravou stránkou!

 

NAŠE FILOZOFIE

Jsme jiní, protože i Vy jste jiní. Pečlivě vybíráme „topky“ nových a účinných technologií, nových ověřených nelékařských i lékařských postupů, hledáme nové kvalitní produkty a z nich pak skládáme postupy péče, které Vám přináší nejen uspokojivý efekt, ale přirozenou krásu! Mezi našimi službami najdete postupy kosmetické, regenerační i postupy odborné lékařské z oblasti estetické medicíny....příjemné metody čistě manuální, kombinované i metody využívající jen novodobou přístrojovou technologii. Všechny naše postupy se vzájemně doplňují a tak se jejich efekt násobí. 

Našim cílem určitě není „ maskovitá“ tvář či jizvami poznamenané tělo, ale přirozená svěží zdravá krása.

 

NAŠE ZAMĚŘENÍ

Náš tým Vám bude vždy přinášet řešení, jak co nejdříve, kvalitně a bez zbytečných jizev či umělého vzhledu navrátit Vaši krásu a svěží mladistvý vzhled. Kombinované metody s využitím nejmodernějších klinicky prověřených technologií, doplněné o aplikaci kvalitní luxusní dermo-kosmetiky s obsahem tělu přirozených látek a rostlinných extraktů, se v rukou našich odborníků stávají účinným nástrojem v plnění Vašich snů.

Každým dnem prověřujeme nové postupy, technologie, novinky, ale jen po ověření kvality a bezpečnosti ošetřovacího postupu našim hlavním lékařem, MUDr. Z. Takácsovou, a jejím týmem, je tento postup odsouhlasen k používání v centrech AMARYLLIS.

Jako jediné centrum v České republice patříme do mezinárodní sítě estetických center OASI REJUVE.

Naší snahou je Vaše přirozená krása, Vaše spokojenost, Váš úspěch a Vaše ZDRAVÍ, KRÁSA, VITALITA!

 

PROČ SI VYBRAT AMARYLLIS CENTRUM: 

 • LEADER VE SVÉM OBORU
 • LETITÉ ZKUŠENOSTI
 • TISÍCE SPOKOJENÝCH KLIENTŮ
 • ŠPIČKOVÝ TÝM LÉKAŘŮ A SPECIALISTŮ  V RŮZNÝCH KOUTECH SVĚTA
 • ŠKOLÍCÍ CENTRUM PRO POUŽÍVÁNÍ PŘÍSTROJOVÉ TECHNIKY
 • ŠKOLÍCÍ PRACOVIŠTĚ PRO POUŽÍVÁNÍ COSMECEUTIK RENLIVE A REJUVE
 • RŮZNORODÁ TECHNOLOGICKÁ VYBAVENOST
 • KLINICKY PROVĚŘENÉ METODY A POSTUPY
 • KOMPLEXNÍ NABÍDKA SLUŽEB
 • MEZIOBOROVĚ SPOLUPRACUJÍCÍ LÉKAŘI
 • LOKALITA A KOMFORT
 • CENOVÁ DOSTUPNOST
 • INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
 • ZAKLADATEL SÍTĚ ETSTEICKÝCH CENTER, KOSMETIKY A REGENERACE AMARYLLIS - FRANŠÍZMASTER
 • ČLEN MEZINÁRODNÍ SÍTĚ ESTETICKÝCH CENTER OASI REJUVE

 

O našich společných webových stránkách AMARYLLIS CENTRA www.amarylliscentrum.cz :

Na našich společných webových stránkách najdete širokou škálu služeb, jejichž cílem jest dle potřeb a možností našich klientů nabídnout maximální péči se širokým výběrem a se žádoucím efektem. Péči/ ošetření odborně sestavujeme " na míru", poskytujeme tedy individualizovanou péči, jelikož jsme každý jiný....káždá pleť má své vlastní specifika, reakce...problémy, nedostatky.

Přístrojovou diagnostiku pleti, služby kosmetické, příjemné relaxační masáže a ošetření pomocí neinvazivních přístrojů máte možnost absolvovat na adrese Národní 23, 3.patro, Praha 1( služby poskytuje společnost AMARYLLIS BEAUTY s.r.o.). Na stejné adrese je i naše společná recepce a tady si můžete vyzvednout i dárkové poukazy, dárkové balíčky.... případně se přijít osobně objednat.

Odborná lékařská ošetření z oblasti estetické medicíny, jako je například aplikace výplní, mezonití, ošetření laserem nebo plazmovým obloukem... provádíme na naší ambulanci, na adrese U dvou srpů 2, 2. patro, Praha 5 - Smíchov ( služby poskytuje společnost TakMED spol. s r.o.).

Pro Vaši jednodušší orientaci na našich webových stránkách jsme naše služby rozdělili prioritně dle oblastí ( tvář/krk/dekolt, nebo tělo, nebo vlasy) a až následně dle konkrétnějšího problému, který chcete řešit ( např. pigmentové skvrny, vrásky...).

Na zpracování rozdělení dle jednotlivých oddělení( kosmetika, masáže, laserová medicína, etstetická medicína...) a technologií ošetření pracujeme, požádáme vás však o trpělivost, jelikož je to práce nelehká a na našich webstránkách nám hodně záleží. Děkujem za pochopení.

Neváhejte nás kontaktovat, budeme se snažit nabídnout Vám termín ke konzultaci co nejdřív a rádi se Vám budeme naší péčí věnovat.

Přesnější data poskytovatelů služeb a místa poskytování služeb najdete v části KONTAKT .