VOLEJTE    222 210 237

SVĚTLANA NÁLEPKOVÁ,  herečka, šansoniérka

Paní Světlana je našim pravidelným milým hostem a rozhodně na její pleti nepoznáte její věk. Příjemně si u nás odpočine, načerpá energii a vedle toho absolvuje ošetření thermoliftingem  u naší šikovné kosmetičky Hanky, nebo některá omlazující ošetření u paní doktorky MUDr. Zlatky Takácsové.

Paní herečka s maximálním nasazením s neopakovatelným hlasem – vidět a slyšet jste ji mohli v komorním muzikálu „ MILOVAT K SMRTI“, který přes slavné písně vypráví fascinující příběh Edith Piaf, legendy francouzského šansonu.   V inscenaci FRIDA KAHLO ztvárnila slavnou mexickou  malířku, aktivistku a i tady vynikne její hlas - v temperamentních mexických písních.  V těchto měsících můžete paní Světlanu „ potkat“ v divadle ve skvělém muzikálu  „SESTRA V AKCI“.

V televizi jste měli možnost ji zahlédnout v pořadu „ Možná přijde i kouzelník“, nebo v inscenaci „Nebožtík si nepřál květy“, nebo ve filmu „ Láska z pasáže“, „Poslední mejdan“, v seriálu“ První krok“.

Jako zpěvačka se zamilovala do písniček 20.-40.let. Na CD vydala tituly“ Marlene“, „ Láska je jako fatamorgána“, „ Jsem dívka v rytmu zrozená“, „ Láska se vrací“…

My jsme si oblíbili její CD s mantrami, které můžete často slyšet v našem Amaryllis centru :-)

Více informací a aktuální program umělkyně najdete na : http://www.svetlananalepkova.cz/

BOŘEK SLEZÁČEK, herec, zpěvák

Vystudovaný inženýr ekonomie vstoupil do povědomí zprvu jako moderátor TV Nova, TV Prima a naposledy také TV Barrandov. Byl mimo jiné také moderátorem mnoha prestižních eventů, jako například Miss ČR. Moderováním společenských akcí se věnuje dodnes. Jeho hlavní aktivitou je však divadlo. Účinkuje v mnoha muzikálových i činoherních inscenacích. Vidět jej v současnost můžete například v muzikálech Mamma Mia, Iago, Děti ráje, Alenka v Kraji zázraků či Kleopatra, kde ztvárnil v alternaci s Danielem Hůlkou roli Caesara. Je také členem činoherního souboru Artur. Jako hudebník spolupracoval i s Věrou Špinarovou, nebo skupinou Buty. V současnosti vystupuje s několika hudebními projekty. Společně s pianistou Václavem Tobrmanem vystupuje s koncertním programem šansonů a balad.