222 210 237
25.11.2019

Srdečně Vás vítáme v novém roce 2020, 

a přejeme Vám jen to nejlepší, silné zdraví a spostu splněných snů, přání...
Jistě mnozí již od začátku roku chtějí realizovat své cíle, zapracovat na sobě, či využít Vánoční dárkové poukazy.


Níže pro Vás máme výčet ZIMNÍCH BALÍČKŮ efektivní lékařské i kosmetologické péče o tvář, krk, dekolt i tělo.
Prosím, vyberte si.
Dárkový poukaz Balíček dermoceutik

Pro zimní období, i s možností využití jako VÁNOČNÍ DÁREK, DÁRKOVÝ POUKAZ, jsme pro vás připravili skvělé kombinace intenzivních ošetření, které jistě příjemně překvapí. Také nám hodně záleží na vaší správné domácí péči o pleť – jdou-li péče lékaře, kosmetologa a vaše domácí péče spolu ruku v ruce, pak je výsledek na 100 % zaručen.

Exkluzivně v Amaryllis pečujeme a nabízíme luxusní dermokosmeceutikum italské zn. RENLIVE, složené z účinných aktivních látek, peptidů, rostlinných extraktů a rostlinných olejů – všechny tyto složky jsou tělu přátelské a významně příznivě ovlivňují zdraví kůže.

Jelikož tuto značku na úrovni kosmeceutik považujeme za jednu z nejlepších na světě, přidáváme vám k zakoupenému zimnímu balíčku 50% slevu na její nákup. Vyzkoušejte ji, obdarujte se nebo ji jako krásný dárek můžete přidat pod Vánoční stromeček.
Ohledně výběru vhodného produktu vám rádi poradíme.

Zimní balíček č. 1: Svěží zdravá pleť

Zdravá pleť

První vrásky, unavená pleť se ztrátou hydratace? Nebo hledáte efektivní prevenci, jak vráskám předejít? Balíček lze využít i jako skvělý Vánoční dárek pro sestru, manželku nebo maminku.

Tato extra kombinace osvědčené kosmetologické a lékařské péče dodá pleti maximum pro její omlazení, osvěžení, zpevnění i pro redukci vrásek. Vhodné pro ženy i muže.

 • 2x monopolární radiofrekvence Mesotherm

radiotermolifting tváře, krku a dekoltu s doplňkovým kosmetickým ošetřením, se zapracováním aktivního koncentrátu a vyživující maskou – jde o příjemné a současně intenzivní zahřívací ošetření s cílem stimulace fibroblastů kůže k tvorbě kolagenových, elastinových vláken a kyseliny hyaluronové, čím se pleť zpevní a jemné vrásky vyhladí.

 • 2x plazmaterapie/ 1 zkumavka

je cenný elixír z Vaší vlastní krve, bohatý na růstové faktory, vitaminy, minerály, který urychlí hojení, regeneraci pleti, kůže. Kombinace ošetření je vhodná i pro aknosní pleť.

Cena balíčku: 7 000 Kč + 50% sleva na zakoupení produktu RENLIVE CosmeceuticalZimní balíček č. 2: Pro zpevnění pleti a nechirurgický lifting tváře

Optimální pro unavenou pleť se známkami poklesu struktur (věk 45 a více). Vhodné pro ženy i muže.

 • 1x ošetření HIFU tváří, dolních kontur a podbradku,
 • 1x plazmaterapie tváře (1 zkumavka),
Nechirurgický lifting

Ošetření fokusovaným ultrazvukem je moderní metodou efektivního nechirurgického liftingu, který působí i v těch nejhlubších vrstvách kůže a podkoží, až na úroveň SMAS, kde obvykle při liftingu pracuje plastický chirurg. Výsledek ošetření se projevuje po měsíci a jeho efekt narůstá a přetrvává další měsíce až rok. Obvykle je zapotřebí 1 ošetření, další můžeme aplikovat dle výsledku ošetření za měsíc, nebo až za půl rok.

Kombinace s plazmaterapií, s boostrem cenných růstových faktorů, posílí a urychlí efekt regenerace, zpevnění a omlazení kůže, s redukcí známek stárnutí v místě ošetření.

Cena balíčku: 9 500 Kč + 50% sleva na zakoupení produktu RENLIVE Cosmeceuticals


Omlazeni radiothermoliftingem

Zimní balíček č. 3: kombinace jako v balíčku č. 2, ale se zaměřením na oblast krku

Vhodné pro krk s prvními známkami hlubších vrásek, s pomalu povolující se kůží krku (věk povětšinou 45 a více).

 • 1x ošetření fokusovaným ultrazvukem oblasti krku,
 • 1x plazmaterapie oblasti krku (1 zkumavka).

Cena balíčku 6 000 Kč + 50% sleva na zakoupení produktu RENLIVE Cosmeceuticals.

Zimní balíček č. 4: Omlazení a zpevnění radiotermoliftingem

 • 3x radiotermolifting Mesotherm tváře, krku a dekoltu,
 • 3x doplňková kosmetická péče s příjemným manuálním zapracováním koncentrátu aktivních látek,
 • 3x vyživující maska a parafinový zábal rukou během ošetření,

Radiotermolifting patří mezi nejbezpečnější a ověřené metody omlazení, kterou můžeme pravidelně opakovat a tak připomínat fibroblastům a kmenovým buňkám jejich aktivitu. Věkem totiž i tyto buňky své „budovatelské“ procesy zpomalují a právě to je znát při objevení se prvních vrásek a poklesů ve věku kolem 35let. Touto pravidelnou péčí opakovaně stimulujeme fibroblasty a tyto pak posílí svou tvorbu oporného systému kůže. Tím se redukují vrásky, zpevňují struktury kůže, harmonizuje se barva pleti.

Cena balíčku: 6 000Kč + 50% sleva na zakoupení produktu RENLIVE Cosmeceuticals.

Zimní balíček č. 5: Fotorejuvenace + radiotermolifting + peeling

Vhodné pro pleť s akné,s rozšířenými póry, s pigmentovými skvrnami, s drobnými rozšířenými cévkami či zarudnutím v tváři. Trápí vás pigmentové skvrny na tváři? Absolvujte tento balíčeka samy uvidíte zlepšení pleti a zjemnění pigmentových stop. Ošetření je určeno pro oblast tváře a krku, nebo krku a dekoltu.

Fotorejuvenace a peeling
 • 2x chemický peeling s volbou aktivní látky dle typu a problému pleti kyselina mandlová, nebo kyselina mléčná, glykolová, salicylová…)
 • 1x radiotermolifting - pro redukci rozšířených pórů, pro zpevnění pleti
 • 3x fotorejuvenace CPL – pulzní světlo významně napomáhá redukci pigmentových skvrn, stimuluje obnovu pleti i tvorbu nové oporné sítě kůže.

Cena balíčku: 9 800 Kč + 50% sleva na zakoupení produktu RENLIVE Cosmeceuticals.

Modeláž rtů

Zimní balíček č. 6: Přitažlivé rty

Máte menší rty a přála byste si hezké modelované přirozené rty? Toto přání Vám můžeme během chvilky splnit. I decentně zdůrazněné rty dodají celé tváři velkou dávku přitažlivosti.

Cena ošetření: 5000Kč + 50% sleva na zakoupení produktu RENLIVE Cosmeceuticals.

Modeláž rtů

Zimní balíček č. 7: Proti celulitidě, pro zdravější hladší kůži nohou v ideální kombinaci

 • 3x multipolární radiofrekvence s podtlakovou masáží 2 oblastní (2x20min.) při jednom sezení – se silným drenážujícím účinkem díky působení pulzující podtlakové hlavice, navíc s výrazným termolliftingovým působením pro zpevnění a zlepšení kvality kůže, redukci celulitidy,
 • 3x estetická rázová vlna na stejnou oblast symetricky, zlepšení prokrvení, buněčného obratu až do hloubky podkoží, taktéž pro redukci celulitidy
 • 3x kalhotová kompresní lymfodrenáž pro posílení efektu, pro detoxikaci těla, pro očištění od uvolněných odpadních látek během předešlého ošetření.

Cena balíčku: 6 000Kč + 50% sleva na zakoupení produktu RENLIVE Cosmeceuticals.

Mlsejte bez omezení

Zimní balíček č. 8: Na přebytečné špíčky – pro klidné Vánoční mlsání

 • 2x ošetření kryoliposculpt 2 symetrických oblastí najednou,
 • 4x ošetření rázovou vlnou stejné oblasti symetricky

Cena balíčku: 9 800Kč+ 50% sleva na zakoupení produktu RENLIVE Cosmeceuticals.

Balíček č. 9: Chirurgická blefaroplastika horních nebo dolních víček

Chirurgická plastika víček

Gravitace působí i na víčka, horní i dolní a když je kožní převis výrazný, působící únavu očí a omezené zorné pole, pak je vskutku načase stav řešit. Náš skvělý oční chirurg si s problémem poradí ev. dle potřeby výkon doplní o korekci tukových váčků.

I Vy můžete patřit mezi naše spokojené klienty. K operaci během prosince máme už jen 2 poslední volné místa a Vánočním svátkům se můžete těšit již s jasným lehkým pohledem.

Tento balíček lze zakoupit i jako vánoční dárkový poukaz pro rodiče či prarodiče, s absolvováním operace do konce března 2020.

Cena: horní víčka 10 000Kč, dolní víčka 11 000Kč + 50% sleva na zakoupení produktu RENLIVE Cosmeceuticals.


Infuze vitamínu C

Balíček č. 10: Vitamin C pro povzbuzení, zdraví, krásu, vitalitu

Vitamin C je cenný anti-oxydant, tj. chrání naši DNA a buněčné membrány proti destrukci vnějšími „útočníky“. A nejen to. Je velice důležitý pro tvorbu kolagenu, chrupavky… tím významně přispívá ke kráse i zdravím kloubům. V neposlední řadě napomáhá funkci imunitního systému. Skvělý dárek pro prevenci nastydnutí, viróz.

Cena balíčku: 3 300Kč za 3 infuze vysokodávkové terapie vitaminem C (dop. aplikace 1x do týdne, alespoň 3x za sebou).

Pravidla, platnost ceny zakoupeného balíčku:

 • 50% sleva na produkty RENLIVE COSMECEUTICALS se vztahuje na naskladněné zboží,
 • platnost ceny balíčků a jejich čerpání pro jednorázové ošetření(balíček č. 6, 9, 10): do konce března 2020,
 • platnost ceny balíčků a jejich čerpání s více ošetřeními: do konce dubna 2020,
 •  laskavě Vás žádáme, aby bylo objednání k ošetření provedeno včas(doporučujeme zavolat si ohledně termínu ošetření nejpozději do konce ledna 2020).

Pokud do této doby zakoupené ošetření v akční ceně neabsolvujete, uhrazená částka se nevrací, ale bude započtena ve prospěch ošetření s řádnou ceníkovou cenou.

Ohledně výběru a možností zakoupení se prosím informujte na naši recepci – na tel.č. 222 210 237, rádi Vám poradíme.

Moc rádi přispějeme k radosti u Vašeho vánočního stromečku,
MUDr. Zlata Takácsová a její tým.

Zpět na výpis článků