222 210 237
14.09.2020

Milé naše klientky, klienti,
Jak ubylo dráždivých slunečních paprsků, můžeme podzimní dny vesele využít pro intenzivnější metody omlazení, regenerace bez rizika vzniku pigmentových skvrn.
Opět máme pro vás sestavené sezonní efektivní luxusní balíčky, extra pro podzimní období, pro pleť, krk, dekolt… Samozřejmě jsme nevynechali ani nabídku pro formování křivek.
A vše za příjemnější ceny.
Naším cílem je, aby naše klientky byly co nejkrásnější a klienti co nejpřitažlivější!
Těšíme se na vás, MUDr. Zlatka Takácsová a tým AMARYLLIS CENTRA PRAHA

1) DRACULOTERAPIE

Plazmaterapie nebo plazmaterapie v kombinaci s kyselinou hyaluronovou, dopřejte své pleti či vlasové kůži dávku vlastního elixíru mládí, plnou porci těch nejcennějších růstových faktorů, ev. i se současnou aplikací hydratující kyseliny hyaluronové.

 • pro pleť, která je po dovolené mdlá, unavená a potřebovala by rychlou silnou vzpruhu
 • možný výběr samotné plazmaterapie, nebo v kombinaci s hydratující kyselinou hyaluronovou
 • během ošetření je aplikovaná krevní plazma bohatá na cenné výživné látky, vlastní kmenové buňky a důležité růstové a obranné faktory a díky tomu pleť v maximální míře regeneruje, zrychlí se její hojení a redukují se patologické stavy (zrychlení regenerace kůže po opakovaném vystavování se slunečním paprskům, zrychlení hojení akné...)
 • síla koncentrátu se projeví i při ošetření vlasové pokožky - působí proti vypadávání a slábnutí vlasů a v poslední době se v klinických studiích potvrzuje i velice příznivý efekt současně aplikované kyseliny hyaluronové.

Cena v akci:

1 zkumavka plazmy 3 500 Kč,
2 zkumavky pro tvář ev. tvář a krk při jednom sezení 5 000 Kč,
1 zkumavka plazmy se současnou aplikací kyseliny hyaluronové 6 500 Kč.

Vlasová kůže:
1 zkumavka plazmy 3 100 Kč,
1 zkumavka plazmy se současnou aplikací kyseliny hyaluronové 5 800 Kč.

2) RYCHLÝ REFRESH vyčerpané pleti, s ošetřením barevné nesourodosti - PEELING

Je nám jasné, že nemusíte být zrovna kamarádkou injekčních jehel, ale i tak byste chtěla pro svou pleť maximum toho nejlepšího „refreshe“? Nebo na Vaší pleti zanechalo léto pigmentové flíčky? Máme pro Vás několik verzí peelingu – a samozřejmě náš odborný tým vám rád pomůže vybrat tu optimální„ na míru“ Vaší pleti:

Retinolový chemický peeling

 • pleť omladí, redukuje pigmentové skvrny, zlepšuje strukturu pleti…vhodné i pro ošetření aknózní pleti,
 • cena v akci za 1 ošetření tváře: 1 900 Kč

Chemický peeling kyselinou glykolovou, mandlovou, nebo salicylovou ev. jinými kyselinami – výběr dle potřeb pleti

 • pro osvěžení pleti, pro zrychlení obnovy sluncem poškozené pleti, pro redukci pigmentových skvrn,
 • cena v akci za 1 ošetření tváře: 1 200 Kč

Karbonový laserový peeling, známý také jako Hollywood peeling

 • pro pleť unavenou, se zánětlivými změnami s přáním rychlejšího hojení, pro pleť s narušenou strukturou, pigmentovými skvrnami, i pro pleť a aktivním akné – napomáhá ke zrychlení regenerace i hojení různých nedostatků pleti,
 • cena v akci za 1 ošetření tváře: 2 100 Kč

Mikrodermabraze sterilními krystaly se současným působením biostimulačního laseru

 • bez následného olupování bezpečně odstraní povrchovou starou vrstvu kůže a díky spolupůsobení laseru urychlí obnovu sluncem poškozených buněk kůže
 • ošetření je ideální krok č. 1 před následným doplněním výživných koncentrátů
 • lze využít nejen pro pleť, ale i pro vlasovou pokožku – při léčbě vypadávání a slábnutí vlasů k odstranění buněčného odpadu a hormonálních metabolit brzdících růst vlasů, i jako přípravu před aplikací výživného vlasového koncentrátu
 • cena v akci za 1 ošetření tváře: 250 Kč

3) Klinicky ověřený radiotermolifting pro zpevnění ochabující pleti, redukci vrásek, pigmentových skvrn i akné

balíček je kombinován s cílem sjednocení barvy pleti, zlepšení její struktury, pro zpevnění a redukci vrásek, dále pro redukci akné – dá se aplikovat v akutní fázi akné (v tom případě doporučujeme variantu čištění pleti kavitačním ultrazvukem a další dočištění manuálně (cena manuálního dočištění od 500 Kč/ 30min).

Balíček obsahuje:

 • celkem 4x čištění pleti s možností výběru: UZ čištění pleti kavitačním ultrazvukem působícím až do hloubky svalů, nebo ošetření sterilní mikrodermabrazí se současným působením biostimulačního laseru,
 • 2x ošetření monopolárníradiofrekvencí - radiotermolifting –příjemné zahřívací ošetření s působící radiofrekvencí pro stimulaci aktivity fibroblastů a kožních kmenových buněk k revitalizaci pleti, k novotvorbě kolagenních, elastinových vláken, kyseliny hyaluronové, nové cévní sítě, zlepšení mikrocirkulace a metabolických pochodů v pleti, s výsledným zpevněním kůže, zlepšením její struktury, redukci vrásek, pórů i akné,
 • 2x ošetření pulzním světlem CPL – působením pulzního světla vybrané vlnové délky se barva pleti sjednocuje, blednou povrchově uložené pigmentové skvrny, uzavírající se drobné rozšířené cévky (například při růžovce), zjemňují se jizvy a redukují se i aknózní výsevy
 • Cena balíčku v akci:

  Varianta A) pro ošetření tváře: 6 600 Kč,
  -Varianta B) pro ošetření tváře, krku i dekoltu při jednom sezení: 8 800 Kč.

  4) Blefaroplastika – chirurgická operace pokleslých víček, horních nebo dolních

  • pro unavené oči s pocitem těžkých víček, k řešení smutného vzhledu pokleslých víček,
  • přebytečná kůže víček se elegantně skalpelem odstraní v lokální anestezii, celý úkon trvá asi do 50min., za týden jsou stehy odstraněné (náš operatér používá speciální šicí intradermální techniku, díky čemuž místo šití po úplném zhojení není vidět), celé hojení trvá asi měsíc, ovšem to už můžete být pracovně aktivní.
  Více informací

  Cena v akci:

  Horní víčka: 10 000 Kč
  Dolní víčka: 11 000 Kč

  5) Čistá a zářivá pleť - zvítězte nad akné a vraťte své pleti svěží jas

  Ideální balíček pro pleť s akné, s jizvami po akné, s pigmentovými skvrnami, vráskami, se známkami únavy, pro pleť s potřebou rychlejší regenerace, ale bez invazivního zákroku.

  Balíček obsahuje:

  • 2x chemický peeling ALPHA PEEL (skvělý peeling s kyselinou mandlovou s průnikem do hloubky pórů, do mazových žláz),
  • 1x karbonový peeling známý jako Hollywoodský peeling - pleť regeneruje bez poškození její struktury,
  • 1x produkt italské kosmeceutikum RENLIVE MASK M pro domácí péči – určený k urychlení hojení akné a minimalizaci jizvení a pigmentových skvrn po akné – s nákupem s 50% slevou (za produkt budete platit jen 653 Kč)
  • cena: 5 000 Kč

  6) Intenzivní mezoterapie bez jehel – dodejte své pleti vše potřebné, ale bez jehel

  Nejste přítelem jehel, nebo plánujete ještě dovolenou ve sluníčkem zalité krajině? Účinnou mezoterapii lze provést po předešlém peelingu pleti i díky působící iontoforezi se sonoporací, tedy zapracování aktivních látek do hloubky kůže díky působení jednosměrného elektrického proudu a ultrazvuku, a to vše bez bolesti, bez jehel.

  Balíček obsahuje:

  • 3x čištění pleti s možností výběru: UZ čištění pleti kavitačním ultrazvukem působícím až do hloubky svalů (vhodné u klientů s růžovkou), nebo ošetření sterilní mikrodermabrazí se současným působením biostimulačního laseru (vhodné u mělčích či hlubších vrásek)
  • 3x mezoterapii se zapracováním koncentrátů aktivních látek působící iontoforézou a sonoporací
  • cena v akci 3 500 Kč

  7) Přebytečné faldíky?

  Naše ověřené bezbolestné řešení: zmrazit a rozbít!
  Pro podkožní tukové zásoby, kterých ne a ne se zbavit cvičením či redukční dietou.

  Ošetření podložené závěry mnoha klinických studií a zkušenostmi spokojených klientů, při kterém jsou přebytečné podkožní tukové polštářky ošetřené výrazným chladem (až - 10 °C), následně se tukové buňky rozpadají a jsou imunitním systémem odstraněné, v balíčku obsažená opakovaná estetická rázová vlna rozmělní tukové shlukya současně výrazně napomáhá „úklidové četě“ zbavit se odumřelých tukových buněk.

  Odstranění tukové zásoby

  Balíček obsahuje:

  • 1x ošetření PODTLAKOVOU PULZUJÍCÍ KRYOKOMOROU KRYOLIPOSCULPT 2 oblastí najednou (lze výhodně využít na symetrické oblasti),
  • 2x ošetření předmětné oblasti ESTETICKOU RÁZOVOU VLNOU.

  Cena balíčku v akci:

  Celý balíček 1x: 4 900 Kč,
  Celý balíček 2x: 7 000 Kč.

  Zpět na výpis článků