222 210 237
30.04.2020

Možnost nákupu a čerpání do 31.8.2020

1) Jarní rejuvenace pleti pro zpevnění ochabující pleti, redukci vrásek, pigmentových skvrn i akné

Balíček je kombinován s cílem sjednocení barvy pleti, zlepšení její struktury, pro zpevnění a redukci vrásek, dále pro redukci akné – dá se aplikovat v akutní fáze akné (v tom případě doporučujeme variantu čištění pleti kavitačním ultrazvukem a další dočištění manuálně (cena manuálního dočištění od 500Kč/ 30min).

Balíček obsahuje:

 • celkem 4x čištění pleti s možností výběru: UZ čištění pleti kavitačním ultrazvukem působícím až do hloubky svalů, nebo ošetření sterilní mikrodermabrazí se současným působením biostimulačního laseru,
 • 2x ošetření monopolární radiofrekvencí - radiotermolifting –příjemné zahřívací ošetření s působící radiofrekvencí pro stimulaci aktivity fibroblastů a kožních kmenových buněk k revitalizaci pleti, k novotvorbě kolagenních, elastinových vláken, kyseliny hyaluronové, nové cévní sítě, zlepšení mikrocirkulace a metabolických pochodů v pleti, s výsledným zpevněním kůže, zlepšením její struktury, redukci vrásek, pórů i akné,
 • 2x ošetření pulzním světlem CPL – působením pulzního světla vybrané vlnové délky se barva pleti sjednocuje, blednou povrchově uložené pigmentové skvrny, uzavírající se drobné rozšířené cévky (například při růžovce), zjemňují se jizvy a redukují se i aknosní výsevy.

Cena balíčku v akci:

Varianta A) pro ošetření tváře: 6 600Kč,
Varianta B) pro ošetření tváře, krku i dekoltu při jednom sezení( doporučujeme !): 8 800Kč.

Rejuvenace pleti

2) Intenzivní stimulace omlazení kůže a biorevitalizace

Balíček je kombinován s cílem redukce jemných i hlubších vrásek, zpevnění pleti, s působením proti poklesu kontur tváře a zlepšení struktury.

Omlazení kůže

Balíček obsahuje:

 • 1x intenzivní MIKROJEHLIČKOVÝ RADIOTERMOLIFTING se současnou MEZOTERAPIÍ s „nadopováním“ pleti důležitými aktivními látkami, vitamíny, minerály aminokyselinami pro intenzivnější novotvorbu kolagenních a elastinových vláken, kyseliny hyaluronové,
 • 1x výživný koncentrát aplikovaný výše uvedenou metodou,
 • 1x injekční BIOREVITALIZACI s aplikací nesíťované kyseliny hyaluronové a koncentrátu aminokyselin pro zintenzivnění revitalizace pleti a zlepšení její hloubkové hydratace.
  • Cena balíčku ošetření v akci :

   Varianta A) pro ošetření tváře nebo dekoltu: 6 000Kč,
   Varianta B) pro ošetření tváře, krku i dekoltu při jednom sezení (doporučujeme !): 8 900Kč.

   3) Proti celulitidě rázně

   Celulitida je problém cca 90% žen, ať už cvičíte nebo ne. A dnešní sedavé zaměstnání tento stav žel ještě více zhoršuje. V tomto balíčku kombinujeme metody podstatně zlepšující drenáž podkoží problematických partií, stimulující novotvorbu kapilár v kůži i podkoží a tím i zlepšující metabolické procesy a buněčný obrat v ošetření oblasti. Jde o nejefektivnější kombinaci metod pro prevenci i pro maximální redukci již existující celulitidu I.-II. stupně.

   Balíček obsahuje:

   • 6x symetrické ošetření tělových partií (například přední/ nebo zadní strana obou stehen/ nebo hýždí/nebo boků/ nebo paží) ESTETICKOU RÁZOVOU VLNOU s použitím drenážujícího oleje – díky speciálnímu oleji s extrakty bylin je prokrvující účinek akcentován a kůže je následně velice příjemná na dotek, díky použitým látkách efekt přetrvává i po ošetření,
   • 6x KOMPRESNÍ KALHOTOVOU LYMFODRENÁŽ, 50 min navazující hned po předešlém ošetření.

   Cena balíčku v akci: 5 900Kč.

   Proti celulitidě

   4) Proti celulitidě raz dva

   Pro celulitidu se zhoršenou texturou kůže, s prvními známkami ochabování kůže doporučujeme ošetření kombinovat i s tímto balíčkem. Obsahuje totiž radiotermolifting, při kterém díky působící radiofrekvenci a příjemné drenážující podtlakové masáži dochází ke zlepšení očištění podkoží od zadržovaných odpadních látek a stimulaci novotvorby kolagenních a elastinových vláken, i kyseliny hyaluronové. Kůže se tak zpevňuje a vyhlazuje

   Balíček obsahuje:

   • 5x ošetření MULTIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCÍ se současně působící příjemnou PODTLAKOVOU MASÁŽÍ problematické oblasti,
   • 5x KOMPRESNÍ KALHOTOVOU LYMFODRENÁŽ, 50 min. navazující hned po předešlém ošetření.

   Cena balíčku v akci: 4 900Kč.

   5) Přebytečné faldíky?

   Naše ověřené bezbolestné řešení: zmrazit a rozbít!

   Pokud máte podkožní tukové zásoby, kterých ne, a ne se zbavit, můžeme Vám doporučit právě tuto kombinaci ošetření. Již dlouho se dle klinických studií ví, že v důsledku výrazného chladu (až - 10 °C) odumírají tukové buňky v podkoží, avšak dle histologických ověření nedochází k poškození jiných struktur. Metoda „kryoliposculpt“ je jedna z nejbezpečnějších neinvazivních a bezbolestných metod redukce podkožních tukových polštářků a dá se i bez omezení životního programu opakovat. V balíčku kombinovaná estetická rázová vlna rozmělněním tukových shluků výrazně napomáhá „úklidové četě“ buněčného imunitního systému tkáň zbavit odumřelých tukových buněk.

   Balíček obsahuje:

 • 1x ošetření PODTLAKOVOU PULZUJÍCÍ KRYOKOMOROU KRYOLIPOSCULPT 2 oblastí najednou (lze výhodně využít na symetrické oblasti),
 • 2x ošetření předmětné oblasti ESTETICKOU RÁZOVOU VLNOU.

Cena balíčku v akci:

CELÝ BALÍČEK 1x: 4 900Kč,
- CELÝ BALÍČEK 2x: 7 000Kč.

Odstranění tukové zásoby

6) Malé nevýrazné rty? Nebo je libo osvěžení rtů či oživení kontur?

Zvětšení rtů

Pokud máte nevýrazné rty, nebo ztrácejí svůj tvar či objem, právě pro Vás je vhodná tato metoda doplnění na podkladě síťované kyseliny hyaluronové.

Balíček obsahuje:

 • 1x aplikaci intradermální výplně se síťovanou kyselinou hyaluronovou určenou pro tvarování/ zvětšení rtů 1 ml

Cena v akci: 5 000Kč.

7) Injekční biorevitalizace pleti – 3x

Tento balíček je vhodný zejména pro pleť ztrácející hydrataci a svěžest, se zalomenými vráskami, počínajícím krabatěním v očním okolí, na čele…. Některá ošetření je vhodné opakovat v kratších intervalech k dosažení lepšího efektu a výraznějšího hloubkového účinku. Balíček Vám nabízí cenově i produktově výhodné opakované injekční ošetření s aplikací nesíťované kyseliny hyaluronové a dalších aktivních látek.

Balíček obsahuje:

 • 3x aplikaci injekční biorevitalizace pleti nesíťovanou kyselinou hyaluronovou a silným antioxidantem kyselinou jantarovou nebo cennými aminokyselinami, nebo jinými aktivními látkami.

Cena balíčku v akci: 9 500Kč.

Biorevitalizace pleti

A další vybraná mono ošetření se skvělým efektem:

 • plazmaterapie (tvářová nebo vlasová).......... 3 500Kč/ 1 zkumavka, 5000/2 zkumavky
 • chirurgická blefaroplastika horních víček/ dolních víček............ 10 000Kč/11 000Kč
 • HIFU FINESSE lifting – akční ceny najdete v ceníku na našich web stránkách
Amaryllis clinic Zpět na výpis článků