VOLEJTE    222 210 237

PODZIM- ZÁŘÍ, ŘÍJEN, LISTOPAD 2018

1.  NEINVAZIVNÍ LIFTING - kosmet. ošetření:

a) MONOPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE - TERMOLIFTING - kosmet. ošetření

 • vysoce efektivní lifting bez zásahu do integrity kůže s redukcí i hlubších vrásek, proti povadlým konturám pleti, s okamžitým i měsíce přetrvávajícím efektem:

          ošetření tváře- Cena v akci: 990Kč

          ošetření tvář + krk- Cena v akci: 1 100Kč

          ošetření tvář+ krk+dekolt- Cena v akci: 1 200Kč 

 b) BIPOLÁRNÍ RADIOFREKVENCE S PŘÍJEMNOU PODTLAKOVOU MASÁŽÍ - kosmet. ošetření

 • rychlá stimulace tvorby kolagenu a osvěžující vypnutí pleti s výrazným prokrvením a detoxikací kůže i podkoží, příjemný odpočinek se současným omlazením pleti a redukcí vrásek:

           ošetření tváře - Cena v akci: 880Kč

         ošetření tvář + krk - Cena v akci: 950Kč

         ošetření tvář + krk + dekolt - Cena v akci: 1 000Kč

2.  ALPHA PEEL- chemický peeling s 50%kyselinou mandlovou + uvolňující kalhotová lymfodrenáž - kosmet. ošetření:

 • Vhodné pro odstranění nedostatků pleti vzniklé po letním slunění, pro redukci pigmentových skvrn, redukci vrásek, pro hloubkovou regeneraci pokožky a zlepšení její textury, bez použití přístrojů:

          ošetření tváře, krku, dekoltu a hřbetu rukou – 990Kč

3.  INTENZIVNÍ JEHLIČKOVÁ RADIOFREKVENCE SE SOUČASNOU ELEKTROPORACÍ pro nápravu strií/ jizev - zdravot. ošetření:

 • Intenzivní ošetření pomocí přístrojového mikrojehličkování se spolupůsobení intenzivní radiofrekvence lékařským přístrojem INTRAJECT. Po ošetření začne kůže tvořit nová pevná kolagenní a pružná elastinová vlákna, zlepší se prokrvení nevzhledných míst a tak dochází ke redukci jizev nebo strií i ochablé kůže. Tento účinek podpoří současné zapracování speciálně sestaveného koncentrátu na ošetření strií a jizev elektroporací. Kompexně je toto ošetření nejúčinnější v dnešním světě nabdek estetické medicíny.         Ošetření strií jedné oblasti (např. hýždě a bedra/nebo bříško/ nebo boky a vnější strana stehen/ nebo vnitřní kolena/ nebo paže...) – cena v akci 1900Kč + jehelec 500Kč

4. FOTOEPILACE nežádoucích chloupků na obličeji i těle:

a) CPL epilace - kosmet. ošetření

 • Chloupky lehce zabarvené a tmavší, tenké či silnější a na větší ploše lze pohodlně a rychle redukovat právě touto metodou s využitím intenzivního pulzního světla určitého rozsahu vlnových délek. Krom epilace dochází i ke zlepšení textury kůže, ke povzbuzení její regenerace a redukci pigmentových skvrn. Doporučujeme opakovaná ošetření, 5-8x.

         8x ošetření na libovolných partií těla - 3 200Kč

b) Diodový laser epilace - zdravot. ošetření

 • Jde o nejintenzivnější metodu epilace s optimálním využitím i provětší plochy. Diodový laser operuje s paprskem světla se specifickou vlnovou délkou. Doporučujeme opakovaná ošetření v delším časovém interavelu, například 5x. Ošetření nabízené v této akci má vskutku rychlý průběh, s ošetřením poměrně velkých ploch, s celkovým trváním do 10min.

         5x ošetření libovolných partií těla (možnost objednání k ošetření od poloviny září 2018) - 8 000Kč

 5. PLAZMATERAPIE - zdravot. ošetření:

 • Díky využití vlastí krevní plazmy bohaté na cenné výživné látky, vlastní kmenové buňky a důležité růstové a obranné faktory může Vaše pleť po namáhavém letním období rychleji regenerovat. Podstatně dříve se zlepší struktura pleti, redukují vrásky a pigmentové skvrny, urychlí se hojení popálenin. Pokud byste plazmaterpii využili  pro oblast vlasové pokožky, zlepšíte tím růst a kvalitu vašich vlasů, redukujete jejich vypadávání - toto ošetření je velmi přínosné pro terapii alopecie. Plazmaterapii lze také využít pro ošetření jizev nebo strií.

        Použití plazmy ze 1 zkumavky odebrané žilní krve - 3 000Kč ( cena obvyklá 5 000Kč)

6. Operace očních víček - zdravot. ošetření:

 • Přijďte k nám na konzultaci ke zhodnocení kožních převisů na horních či dolních víčkách.  Lékař stav zhodnotí a v případě potřeby chirurg. výkonu si můžete rovnou domluvit termín operace, obeznámit se se všemi pravidly, která je zapotřebá dodržet před a po operaci, aby výsledek byl skvělý. Máme pro Vás výhodnou cenu těchto operačních výkonů, operovat Vás bude sympatický oční lékař s 5 letou praxí.
 • http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/technologie-metody-osetreni/operace-ocnich-vicek

           operace horních víček v akci - 9 500Kč ( cena obvyklá 11 000Kč)

        operace dolních víček v akci - 10 000Kč( cena obvyklá 13 000Kč)

7. Odstranění tetování a pigmentových - zdravot. ošetření:

 • Pomocí využití Q-switch laseru Vám můžeme nově nabídnout službu s odstraněním tetování i povrchových pigmentových skvrn. 

          Cena v akci pro každý emitovaný laserový flesh - 30Kč ( sleva 40%)

8. aplikace intradermálních výplní z čisté síťované kyseliny hyaluronové - zdravot. ošetření:

 • Aplikací síťované kyseliny hyaluronové lze korigovat nedostatky kůže i podkoží, např. zapadlé jizvy, hluboké  vrásky či propady v tváři, doformovat bradu, dolní kontury tváře, nebo zvýraznit tváře, ev. doplnit zapadlé partie na hřbetech rukou. Některé aplikace provádíme jehlou, jiné v přpadě potřeby kanilou, povětšinou po předešlé aplikaci anestet. krému či anestet. injekce.  Vždy se snažíme přizpůsobit potřebám konkrétního klienta. Naše certifikované výpně CLH ADVANCED jsou italského původu a jsou síťované  složkou DVS,která se v těle nehromadí a nepůsobí jako potencionální kancerogen ( na rozdíl od BDDE). Toto je jedinečnou a vyhledávanou vlastností této výplně, oblíbené jak v Itálii, tak i v jiných krajinách světa.

           Cena v akci pro aplikaci CLH ADVANCED 1 / 1,5 ML s jemným síťováním

                      -  vhodné pro jemné vrásky na čele a v očním okolí, na krku - 3 500Kč ( cena obvyklá 4 300 Kč/ 1,5ml)

           Cena v akci pro aplikaci CLH ADVANCED 2 / 1ml se středně intenzivním síťováním s 25mg/ml obsahem kys. hyaluronové

                      -  pro hlubší vrásky, vrásku v obl. glabelly - 4 500Kč ( cena obvyklá 5 500Kč/ 1ml)

           Cena v akci pro aplikaci  CLD ADVANCE 3 / 1 ml s intenzivním síťovaním s 30mg/ml obsahem kyseliny hyaluronové

                     - pro korekci marionet, nosu, pro modelování rtů,  pro zvětšení rtů, modelaci tváří - 6 000Kč ( cena obv. 8 000Kč/ 1ml).