VOLEJTE    222 210 237

Zimní balíčky 

a

Vánoční exkluzivní dárky 2017

Pouze v Amaryllis Centru 

Milé naše klientky, klienti,

 je tady zima a tím široké možnosti libovolných ošetření, omlazujících a estetických úkonů – v tomto období můžete  absolvovat všechny neinvazivní i miniinvazivní ošetření v plné míře,  bez většího omezení.  Zima ve městě je někdy nevlídná, ale našimi ošetřeními si ji můžete zpříjemnit a při tom všem svou pleť  omladit, zkrášlit či zapracovat na nedostatcích těla a již od zimy se připravovat na léto.

Přicházejí VÁNOCE se svou kouzelnou atmosférou. Blíží se období, kdy hledáme pro své nejbližší  milé dárky, které potěší i zahřejí na duši. Také jsme na ně mysleli a již nyní máme pro vás připravenou neuvěřitelnou skvělou nabídku – proto dočtěte naši nabídku do konce :-)

Připravili jsme  pro vás 3 SKVĚLÉ VARIANTY nabídek:

I) ZIMNÍ BALÍČKY,

II) NÁKUP CENÍKOVÝCH OŠETŘENÍ V LIBOVOLNÉ HODNOTĚ + DÁREK  ve stejné hodnotě ve formě dermo-kosmetiky RENLIVE doplňující žádoucí efekt estetických ošetření,

III) NÁKUP VÁNOČNÍHO DÁRKOVÉHO POUKAZU V HODNOTĚ 5000Kč  + DÁREK V HODNOTĚ 5000Kč ve formě dermo-kosmetiky RENLIVE.

 

I) ZIMNÍ BALÍČKY -  níže uvedená ošetření jsou ideální k absolvování v zimním období bez omezení.  Tato ošetření vám nabízíme ve výjimečné zimní slevě.

Nákup: v měsících listopad a prosinec 2017,

Možnosti platby: v hotovosti na recepci v AMARYLLIS CENTRU.

Čerpání: XI, XII 2017, I, II /2018.

1) Epilace chloupků výrazná redukce ochlupení v nežádoucích místech, uspokojivého efektu lze dosáhnout opakovaným ošetřením. Ošetření využívají dámy v oblastech  bérců, kolen, třísel, na podbřišku, na krku, podpaží, někdy i na hrudníku. U pánů na zádech, v podpaží, na pažích, na hrudníku, na krku či na uších.

-          Epilace metodou CPL X LASE PLUS –  rychlé ošetření s chlazením, vhodné zejména pro oblasti tváře, účinné i u lehce bledších chloupků na kolenou či bércích.

Cena ZIMNÍ: 440Kč/ do 10minut ošetřením přístrojem

-          Epilace diodovým laserem X LASE PLUS - rychlé, vcelku komfortní efektivní ošetření i pro větší plochy.

Cena ZIMNÍ: s 10% slevou proti ceníkovým cenám ( rozdílné ceny pro rozdílné oblasti)

2) Vlasová mezoterapie  - máte problémy s vypadáváním či slábnutím vlasů ? Jste po horším životním období, či po větším psychickém nebo fyzickém přepětí ? Zeslábly vaše vlasové cibulky prodlužováním vlasů ? Pomůžeme vám ke zdravějším a hustějším vlasům:

-          Mezoterapie elektroporací – účinné neinvazivní ošetření vlasové pokožky bez bolesti. Jde o kombinaci metod: lehké dermabraze s působením biostimulačního laseru pro posílení hojení s navazujícím zapracováním výživného koktejlu aktivních látek pomocí klinicky ověřené elektroporace.

Cena ZIMNÍ: 800Kč se zapracováním 1 ampule koncentrátu.

-          Mezoterapie autologní krevní plazmou -  aplikace vlastní krevní plazmy bohaté na cenné růstové faktory, aminokyseliny, minerály a další aktivní látky drobnými  vpichy přímo ke vlasovým folikulům – ošetření s výrazným obnovujícím efektem.

Cena ZIMNÍ: 1550Kč/ pro 1 zkumavku.

3) Lipolýza tuků – i v zimě se dá efektivně pokračovat v redukci podkožních tukových polštářků. Variant redukce je hned několik, se skvělým ověřeným výsledkem jsou však zaručeně kombinace, které vám jistě rád poradíme. Co lze kombinovat ?

-          Ultrazvuková termolipolýza   FUSIOMED – jde o kombinovanou metodu renomovaným  zdravotnickým přístrojem , při které současně působí jak tuk redukující ultrazvuk, tak i radiofrekvence taktéž působící  lipolýzu tuku, současně však působí na omlazení a vypínají kůže těla-působí tak proti vzniku převisů kůže ev. již existující redukuje.

ZIMNÍ cena: 750Kč/ intenzivní ošetření po 20min.

-          Injekční lipolýza  BIOLISI – skvělá možnost ošetření tukových polštářků například na bocích, nebo na bříšku – pozůstává  z injekční aplikace lipolytického koncentrátu s obsahem látek zvyšujících prokrvení a spalování v aplikované oblasti, včetně lipolyticky působícího fosfatidylcholinu přímo do místa tukového přebytku vícero drobnými vpichy.

Cena  ZIMNÍ:  1700Kč/ 1 ampule.

4) Fotorejuvenace pomocí CPL technologie – v zimním období toto ošetření prakticky nemá žádné omezení. Ošetřením můžeme působit proti několika nedostatkům pleti:

-          Proti  rozšířeným cévkám, kuperóze, rosacei – častý nepříjemný problém zejména na  tvářích dam i mužů,

-          Proti akné – výrazně redukuje výsev akné, působí proti množení aknosních bakterií, napomáhá hojení pleti bez jizev a pigmentových skvrn,

-          Proti pigmentovým skvrnám po akné anebo z jiného původu,

-          Zpevňuje ochabující pleť díky stimulaci tvorby kolagenních vláken.

Cena ZIMNÍ: 950Kč pro tvář/ 1000Kč pro tvář a krk/ 1100Kč pro tvář,krk,dekolt.

5) Redukce nosoretních vrásek výplní kyselinou hyaluronovou

Cena ZIMNÍ: 2800Kč / aplikace do 1ml zdravotnického prostředku.

6) Modelace a výplň rtů kyselinou hyaluronovou

Cena ZIMNÍ: 4000Kč/ aplikace do 1ml zdravotnického prostředku.

7) Frakční ošetření proti striím BIOSTRETCH se současnou mezoterapií strie i větší jizvy jsou problematickým nedostatkem na kráse. Vskutku žádné jiné potíže nedělají, ale prostě se nám, ženám, nelíbí. Nejúčinnější TOP metodou je i přes veškerou snahu výzkumů estetické medicíny nadále frakční( mikrojehličková) radiofrekvence, nejlépe se současným zapracováním speciálních koncentrátů pro přestavbu kožní oporné sítě.

Cena ZIMNÍ: 1900Kč / se zapracováním 1 ampule aktivních látek

8)  Omlazení tváře, krku nebo dekoltu působením aplikovaných stimulujících mezonití s postupným vstřebánímpokud nemůžete z různých zdravotních důvodů absolvovat omlazující ošetření působením radiofrekvence nebo světla, lze nabudit aktivitu kožních fibroblastů a tím zlepšit tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové aplikací vícero hladkými krátkými nitkami, které jsou aplikované do vrstvy kůže.

Cena ZIMNÍ: s 50% slevou, tj. aplikace 1 nitky za 250Kč

 

II) NÁKUP VÍCERO OŠETŘENÍ V CENÍKOVÉ CENĚ ZA LIBOVOLNOU CELKOVOU HODNOTU + DÁREK  ve stejné hodnotě  ve formě dermo-kosmetiky RENLIVE doplňující žádoucí efekt estetických ošetření i v domácí péči.

Pokud si přejete využít tuto variantu výhodného nákupu, můžete si vybrat některá naše ošetření ( minimálně však 3 ošetření, lze kombinovat i různorodá ošetření) a tímto nákupem získáte i dárek ve stejné hodnotě ve formě luxusní dermo-kosmetiky RENLIVE ve stejné ceně.  Samozřejmě  vám s výběrem optimální kombinace ošetření rádi poradíme.

Cílem této naší nabídky jest, abychom nejenom v našem AMARYLLIS CENTRU pečovali o naše klientky/ klienty, ale tato naše péče ve formě příjemné a účinné dermo-kosmetiky RENLIVE pronikla i do vašich domovů, byla vám v pravidelné péči k dispozici a tak ještě více zintenzivnila výsledky  komplexní péče.

Nákup:  listopad a prosinec 2017

Čerpání:  listopad a prosinec 2017, leden a únor 2018

Možnosti platby: v hotovosti na recepci v AMARYLLIS CENTRU, nebo poukázáním na účet našeho centra vedeného v Raiffeisenbank, č. ú. 22332209/5500. Do textu pro příjemce uveďte prosím jméno dárce nebo obdarovaného. 

 

III) NÁKUP VÁNOČNÍHO DÁRKOVÉHO POUKAZU V HODNOTĚ 5000Kč  + DÁREK V HODNOTĚ 5000Kč ve formě dermokometiky RENLIVE

Skvělá možnost pro krásný Vánoční dárek ! Za 1x 5000Kč darujete nejen luxusní omlazující péči  z rukou odborníků, ale i exkluzivní dermo-kosmetiku RENLIVE ve stejné hodnotě.

Váš dárek tedy nebude je jednorázovou akcí, ale opakovaným  příjemným zážitkem.

VÁNOČNÍ DÁRKOVÝ POUKAZ  budete mít k dispozici s možností doplnění textu dle vašeho přání.

Nákup: listopad a prosinec 2017

Čerpání: leden a únor 2018

Možnosti platby: v hotovosti na recepci v AMARYLLIS CENTRU, nebo poukázáním na účet našeho centra vedeného v Raiffeisenbank, č. ú. 22332209/5500. Do textu pro příjemce uveďte prosím jméno dárce nebo obdarovaného. 

 

Nejlepší ceny v centru Prahy!